Olympik Mělník B - FC Dalmach 4 : 7 /3:3/

Do mělnické sportovní haly jsme odjížděli s respektem k místnímu týmu, který je rezervou Olympiku.Druholigové áčko před našim zápasem deklasovalo Sokolov 9:1 !!
Ve slušně zaplněné hale proti nám nastoupili nažhavení mladíci s věkovým průměrem do dvaceti let. Náš průměr se pohybuje okolo 34 let a jak trefně poznamenal jeden z diváků"přijela stará garda z Turnova".
Úvodní tlak Olympiku jsme přečkali s čistým kontem a po několika šancích na obou stranách otevřel skóre v 8.minutě po uvolnění přes obránce Petřík.Během pěti minut mělničtí otočili stav zápasu ve svůj prospěch na 2:1.Odpovědí byl rychlý gól po ukázkové narážečce Petříka s Koubusem.Za necelou minutu šel soupeř opět do vedení,když golmana Bursu prostřelil Veselý.
Poločas končil zaslouženou remízou,když na 3:3 po Nezdarově nastřelené tyči dorazil balón do sítě J.Mencl.
V druhé půli podle očekávání přišel opět tlak domácích,ale gólově se prosadil Dalmach. Po rychlých narážečkách Koubuse s Petříkem a Palounka se Šteffanem jsme zvýšili na 3:5. Když ještě Pecka s Petříkem přidali po gólu vypadal zápas pro domácí hrozivě. Při několika minutové power play se Olympiku povedlo snížit na konečných 4:7.
Dobrou práci odvedl celý tým Dalmachu,který se striktně držel taktických pokynů hrajícího trenéra Mencla.

sestava FCD:Bursa ,Palounek , Nezdara , Mencl J., Mencl R., Petřík , Koubus , Bakeš , Pecka , Šteffan , Galle

branky FCD: Petřík 2 , Bakeš , Koubus , Pecka , Šteffan , Mencl J.
nahrávky FCD: Petřík 2 , Nezdara , Palounek , Mencl , Koubus

branky Olympik: Jiskra , Merz , Veselý 2

rozhodčí:Blažej , Orálek