Andy Liberec - FC Dalmach Turnov 4 : 3 /4:1/

K poslednímu utkání soutěže zavítal Dalmach na horkou půdu libereckých Andy. V případě vítězství FCD a zároveň prohry Benešova v Boleslavi by se Turnovští posunuli na šesté místo v tabulce. Hráči Andy už na svém postavení nic změnit nemohli.

Díky turnovským fanouškům slušně zaplněná jablonecká hala viděla vyrovnané utkání. V úvodu se oba celky postupně rozehrávaly. První se v 7. minutě gólově prosadili hosté, po pěkné individuální akci zakončil Bakeš. Vedení vydrželo pouhou minutu a po zbytečné chybě obránců, kteří otáleli s odkopem, situace využili útočníci Andy a po přesné narážečce vyrovnali.
Další minuty patřily domácím. Na 2:1 zvýšili Andy po přečíslení obrany Dalmachu a u následující branky si vybral slabší chvilku Horáček, když propustil lehkou střelu Makuly. Nacvičený signál z přímého kopu Kratochvíla s Bernardem vytáhl na poslední chvíli Zika na roh. Čtvrtá branka za zády Horáčka skončila po dělovce Němce a uzavřela poločasové skóre na 4:1.

Po přestávce Dalmach hnán do útoku diváky se snažil o vylepšení nepříznivého skóre. Brankově se to podařilo až ve 30. minutě Krejčíkovi, který přesnou střelou k tyči nedal Zikovi šanci.
Přišlo i několik šancí domácích, ale Horáček byl vždy na správném místě. V posledních minutách se Horáček vysunul a v power-play se hosté dostali do slibných šancí. Bohužel gólově se prosadili až dvě vteřiny před koncem Bernardem.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Bakeš, Mencl R., Bernard,