HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

FC Dalmach Turnov - SK Kladno 1 : 2 /0:0/

Mladý kladenský celek se v Turnově představil jako kvalitní futsalový tým s propracovanou defenzivní činností a určitě není náhoda jejich průběžné druhé místo v tabulce.

Od začátku utkaní mohli diváci ve sportovní hale TJ vidět opatrný futsal ze zajištěných obran na obou stranách. Dění na hřišti se také odrazilo v bezbrankovém poločasovém skóre.

Hned po obrátce se hosté dostali do brejku a Fujdiárovu přesnou nahrávku proměnil ve vedoucí branku Vymětalík.
V 33. minutě mohl srovnat mladý Vojta Hurt, který v poločase vystřídal svého bratra Dana, ale jeho střelu golman hostí vyrazil.
Po neodpískaném faulu na Kulhánka zůstali domácí hráči tak zaskočeni, že nabídnuté situace využili kladenští útočníci a Vašák nadvakrát překonal Horáčka.
Čtyři minuty před koncem utkání začali domácí s power-play, která hned v úvodu byla úspěšná. Bernard po asistenci Kulhánka snížil na 1:2.
V samém závěru už pouze dva domácí hráči vyfasovali žluté karty za fauly, ale skóre se už neměnilo.

sestava FCD: Horáček - Štefan, Bakeš, Bernard, Vítek
Kratochvíl, Krejčík, Kulhánek, Hurt D., Hurt V.

branky FCD: Bernard

branky Kladno: Vymětalík, Vašák

žluté karty: Kulhánek, Bakeš, Bernard, Vítek

rozhodčí: Janeček(5), Nagy(6,6), (delegát Poppr)