Radobýl Litoměřice - FC Dalmach Turnov 3 : 0 /2:0/

komentář k utkání připravil Aleš Krejčík
K utkání s Litoměřicemi jsme přijeli bez dvou opor, Zdražila a Kulhánka, kteří stojí za žluté karty, a tak dostali příležitost mladící Šteffan a bratři Hurtové.
Zápas pro nás nezačal vůbec dobře, než jsme si stačili zvyknout na obměněnou sestavu, tak nám hráči Radobýlu prošli dvakrát středem pole a rázem jsme prohrávali 2:0. Poté se hra vyrovnala a naše hra se zklidnila.
Ke konci první půle mohl Bernard snížit, ovšem obránce mu na poslední okamžik střelu vytěsnil mimo branku.

Druhou půli jsme zkusili hráče Litoměřic napadat hned od rozehrávky a vytvořili si i gólové příležitosti, ale Krejčík ani Mencl nedokázali brankáře Litoměřic překonat. Poté se vydali do jedné z mnoha brejkových situací domácí a dostali míč za záda Horáčka, který jinak odchytal dobrý zápas.
Ke konci ještě po příhrávce Mencla minul Krejčík a konečná power-play našeho mužstva na výsledku již nic nezměnila. Zápas bohužel nemohl dohrát Kalousek, kterému jeden z protihráčů prošlápl kotník. Děkujeme našim skalním fanouškům, kteří dorazili do Lovosic a znovu nás skvěle podporovali.

sestava FCD: Horáček - Mencl J., Šteffan, Škréta, Bernard,