HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

FC Dalmach - PK Třebusice 6 : 2 /3:1/

V neděli 21.10.2007 jsme nastoupili k prvnímu diviznímu zápasu proti PK Třebusice.
Třebusice jsou stejně jako FCD nováčkem na divizním poli,který do této soutěže postoupil z krajského přeboru.
Po opatrném začátku jsme se ujali vedení brankami Petříka a Koubuse. Soupeř ještě do poločasu snížil.Odpovědí byl téměř z protiútoku gól Bakeše,který uzavřel skóre první půle na 3:1.
Druhý poločas Dalmach kontroloval stav a ze zajištěné obrany a výborně chytajícího golmana Bursi si s přehledem udržel dostatečný náskok.
Výborný výkon korunoval dalšími třemi góly Petřík.
Poděkování patří nejen hráčům za výborný výkon ale také fanouškům kteří v zaplněné hale vytvořili skvělou atmosféru.

sestava FCD:Bursa ,Koubus , Palounek , Bakeš , Petřík , Mencl J. , Mencl R. , Čepelík , Tausig , Mráz , Trněný

branky FCD: Petřík 4 , Bakeš , Koubus
nahrávky FCD: Mencl J., Bakeš , Petřík , Tausig
branky Třebusice: Kubín , Zelenka

rozhodčí:Milner , Šecová , Hora