FC Dalmach Turnov - Slavia TU Liberec 9 : 0 /4:0/

Jednoznačný průběh mělo nedělní utkání 19.kola odehrané v Turnově.
První branka do sítě hostů padla sice až v desáté minutě Kratochvílem, ale od této chvíle už vládlo na hřišti pouze mužstvo domácích. O dvě minuty později se v závaru před Tomešovou branou nejlépe zorientoval Kulhánek - 2:0. Vzápětí dlouhý výhoz Horáčka zpracoval Krejčík a svůj nájezd proměnil.
Na palubovce se začalo přiostřovat a Kulhánek i liberecký Bláha vyfasovali za fauly po žluté kartě.
Na konci poločasu Dalmach kopal dva desetimetrové kopy. První Škrétovi vystihl golman, ale při druhém už Horáček nedal Tomešovi šanci 4:0.

Hned v úvodu druhé půle pěknou individuální akci Bernarda zakončil gólově Krejčík a na 6:0 zvyšoval sám Bernard. Do konce utkání ještě přidal dva góly Kulhánek, který je s 23.góly na šestém místě střelecké tabulky.
V závěru se mohl mezi střelce zapsat i veterán Radek Mencl, který z penalty nastřelil pouze tyč. Poslední branku zaznamenal Kalousek pár vteřin před závěrečným hvizdem.

sestava FCD: Horáček - Škréta, Bakeš, Bernard, Mencl J., Mencl R.