Indoss Plzeň - FC Dalmach Turnov 5 : 3 /1:2/

komentář k utkání připravil Aleš Krejčík
Už při cestě na Indoss nás zastavila hromadná nehoda u Prahy, takže k zápasu jsme se dostavili až na osmou hodinu a na připravení k zápasu jsme měli pouhých 10 minut. Kupodivu právě my jsme již v 5. minutě vedli 2:0, když Kulhánek 2x z brejku mířil přesně.
Indoss byl zaskočený a náš tým mohl Krejčíkem a Bakešem skore ještě navýšit, tentokrát byl ale brankář domácích na svém místě. Ke konci první půle nás hráči Indossu zavřeli před naší brankou, dokonce 2x trefili tyč a břevno, brankář Horáček zlikvidoval hned několik slibných pokusů domácích. Minutu před koncem poločasu jsme ovšem jednou zaváhali a Indoss snížil na poločasových 2:1 pro náš tým.

To, čeho se všechny hostující mužstva v Plzni obávají se ovšem naplnilo na začátku druhé půle, když nás domácí dvakrát přečislili a rázem byl stav 3:2 pro domácí. Poté přišlo od rozhodčích několik odpískaných faulů z naší strany a Indoss kopal 10m kop, který s přehledem proměnil, 4:2.
Poté Dalmach ješte vystrčil růžky po úniku Bernarda, který snížil na rozdíl jedné branky. Rozhodčí ale za pár okamžiků opět nařídili za faul 10m kop a Indoss opět utekl na rozdíl dvou branek, 5:3. Ke konci druhé půle i náš tým zatlačil domácí a vynutil si kopání dvou 10m kopů, bohužel Horáček ani Škréta, který dokonce trefil tyč, brankáře domácích nepřekonali a tak Dalmach z Plzně jede s prázdnou. Ostudu s prvním týmem tabulky ovšem neudělal.

sestava FCD: Horáček - Škréta, Bakeš, Bernard,