FC Dalmach Turnov - FK Mladá Boleslav 3 : 7 /1:1/

Dalmach nezvládl posledních deset minut utkání

Futsalovou neděli v turnovské sportovní hale zahájili hráči B-týmu v krajském přeboru. Soupeřem jim byl aspirant na postup do divize českolipský F.A.Zole. Kvalita hostů se plně ukázala i na palubovce a neúplnou sestavu Dalmachu jednoznačně přehráli 1:5 s poločasovým skóre 0:4.

„Áčko“hostilo ambiciózní celek z Mladé Boleslavi.
Už ve třetí minutě se radovali hosté z první vstřelené branky. Po nedůrazném pokrytí Hůlky, který prošel po pravé straně a svoje sólo zakončil pod padajícím Horáčkem. Při následné akci měli domácí štěstí, když zazvonily obě tyče za zády Horáčka.
Vyrovnání zajistil tři minuty před poločasovým hvizdem Krejčík ze samostatné akce, zakončené přesnou dělovkou k tyči.

Po obrátce začali Turnovští náporem. Střely Vítka, Zdražila a Bakeše skončily na výborném Belladovi.
Naopak na druhé straně se z ojedinělé šance prosadil Kraus. Domácí i nadále byli aktivní v útoku a po dvou nastřelených břevnech Kratochvílem a Krejčíkem druhý jmenovaný dorazil odražený balón do sítě.
Poslední desetiminutovka patřila hostujícímu celku. Nejdříve se Sopko uvolnil v brankovišti a z otočky propálil Horáčka. Domácí brankář si při další střele vybral slabší chvilku a nastřelený balón Filipem skončil překvapivě v síti - 2:4.
Když Sopko zvýšil z desetimetrového kopu rozhodl se trenér Mencl ke hře bez brankáře. Power-play domácích bohužel nevyšla vůbec podle představ a hned první chybu v rozehrávce potrestal Sopko do odkryté brány.
Naději na bodový zisk ještě vykřesal nejlepší hráč Dalmachu Krejčík a završil svůj hattrick pohotovou střelou po Bakešově centru. V závěru utkaní dostali i domácí výhodu dvou desítek, ale Škréta ani Zdražil proti Belladovi neuspěli. Konečnou podobu výsledku dal Remenec, který využil nepřesnou rozehrávku domácích a završil tak střeleckou produktivitu hostů v posledních deseti minutách zápasu.

sestava FCD: Horáček , Bakeš , Mencl J., Vítek , Škréta ,