FC Dalmach Turnov - Balticflora Unt.Teplice 5 : 4 /1:2/

V nedělním podvečeru se jako první na turnovské palubovce představili hráči B-týmu Dalmachu. Před slušnou diváckou kulisou ovšem předvedli jeden z nejhorších výkonů letošní sezóny a po zásluze podlehli českolipským Démonům 4:7.
V hlavním utkání 2.futsalové ligy hráči Dalmachu hostili teplickou Balticfloru Unt., která z posledních čtyř kol vyšla třikrát vítězně a bylo jasné, že to se záchranou ve druhé lize myslí vážně.
V prvních deseti minutách si domácí vytvořili mírnou převahu, ale střelecké pokusy Bakeše, Zdražila a Krejčíka zlikvidoval teplický golman Račuk. Ve 13.minutě Kratochvíl napálil z úhlu tyč a Kalousek odražený balón pohotově dorazil do sítě. Netrvalo snad ani deset vteřin a v podstatě z rozehrávky vyrovnal Dědič.
Poločasový účet uzavřel nekompromisní střelou pod břevno nejlepší střelec hostí Sedlák a Balticflora šla do kabiny s jednogólovým náskokem.

Běžela třetí minuta druhé půle a spolupráce sehrané jeníšovické dvojíce Bernard-Kalousek skončila vyrovnávací brankou. Po nešťastném zákroku teplického hráče skončilo utkání pro Lukáše Bakeše s roztrženým obočím.
V 27. minutě šli Teplice opět do vedení, po přečíslení obrany Dalmachu se střelecky prosadil Barnat - 2:3. V dalších minutách mohli hosté děkovat svému golmanovi, který bravurně zneškodnil střelecké pokusy snad všech útočníků Dalmachu.
Vyrovnání přišlo po vítězném souboji Kratochvíla se Sedlákem, který ještě stihl poslat balón přesně k tyči za záda Račuka. Vedoucí branku vsítil šťastně Škréta s přispěním teče teplického obránce, která změnila směr do protipohybu golmana. Do dvoubrankového vedení se dostali domácí po přesné narážečce Mencla se Zdražilem a volný Kulhánek měl už snadnou práci.
Od této chvíle začali hosté hrát power-play ve které už stačili pouze snížit na konečných 5:4.

sestava FCD: Horáček , Bakeš , Mencl J., Bernard , Škréta ,