RSC Čechie Slaný - FC Dalmach Turnov 4 : 5 /3:1/

Závěrečná power-play slavila úspěch
text Aleš Krejčík
V pátek jsme získali velmi cenné tři body na Kladně s Čechii Slaný,která je v podobné situaci a také bojuje o záchranu setrvání ve druhé lize.
Stručný průběh utkaní popsal A.Krejčík. Za zmínku určitě stojí obrátka skóre,kdy Dalmach ještě tři minuty před koncem prohrával 4:2 a povedená power-play znamenala tři body.

Hned v úvodu jsme prohrávali 1:0, vyrovnání přišlo po přihrávce Zdražila, kdy předložil golovou šanci Kratochvílovi, ten se do odkryté branky nemýlil 1:1.
Do konce poločasu Slaný přidal ještě dvě branky.

Kalousek snížil chytrou střelou mezi nohama obránce na 3:2. Domácí opět zvýšili náskok na dvoubrankový rozdíl. 3 minuty před koncem jsme sáhli k hře bez brankáře s Bakešem v poli. Nejdříve Kalousek připravil šanci pro Zdražila, ten nedal brankáři šanci, o pár vteřin později si oba jmenovaní akci zopakovali a Zdražil se podruhé trefil přesně - 4:4.
Bod se zdál být našemu týmu málo a tak jsme hráli s Bakešem i dále a drželi míč u branky soupeře, ten byl očividně zaskočen a Kalousek i potřetí našel volného Zdražila a ten pečetil svůj hattrick během 2 minut a otočil skóre na 5:4 v náš prospěch. V posledních vteřinách jsme výsledek ubránili a odvezli si nakonec z Kladna všechny 3 body.

sestava FCD: Horáček - Škréta, Mencl J., Bakeš, Zdražil, Kratochvíl, Krejčík, Kalousek

branky FCD: Zdražil 3 , Kalousek , Kratochvíl

branky Čechie: Mrština , Polák , Klempt , Špeta

rozhodčí: Svatík , Chládek - (delegát Maurer)