FC Dalmach Turnov - K-Pedros Tábor 3 : 3 /1:0/

Z vyhraného zápasu pouze bod pro Dalmach
Futsalová neděle začala v turnovské sportovní hale těsnou výhrou „B“ týmu Dalmachu, který neudržel poločasové čtyřbrankové vedení nad Yorkem Liberec. Tři body vystřelil až v dramatickém závěru 6.vteřin před koncem Kněbort z přímého kopu.
Do hlavního utkání nedělního podvečeru šlo „Áčko“s jasným cílem získat důležité tři body.
V první pětiminutovce se soupeř téměř nedostal z vlastní půle,ale bohužel bez efektivního zakončení. Hosté poprvé zahrozili až v 8.minutě střelou z bezprostřední blízkosti,kterou Horáček vyrazil.
V domácím týmu hýřil aktivitou Kulhánek. Nejprve pohotově vystřelil z otočky do břevna, následně jeho pas proměnil ve vedoucí branku Bernard. Když táborský Prokeš neproměnil svoje sólo těsně před sirénou,šli hráči Dalmachu do kabiny s jednogólovým náskokem.

Další branka do sítě jihočechů padla v úvodu druhého poločasu. Z rohového kopu našel Kratochvíl volného Bernarda a ten svým druhým gólem v zápase prostřelil padajícího Vobinušku v brance Tábora. Do příjemného tříbrankového vedení poslal Dalmach Kulhánek po samostatné akci.
Deset minut před koncem byl vyloučen za druhou žlutou nejlepší střelec táborských Prokeš. Poté co hosté přestáli dvouminutovou přesilovku se začala herní aktivita přesouvat na jejich sálovky.
Na 3:1 snížil Křehlík,který se nejlépe zorientoval před bránou a propasíroval balón za Horáčkova záda. Další gól přidal z podobné situace Voneš a po rychlé narážečce vyrovnal s pomocí teče obránce hrající trenér Kolář.
V úplném závěru dostali domácí hráči výhodu dvou desetimetrových kopů, ale exekutor Kulhánek oba přestřelil.

sestava FCD: Horáček , Bakeš , Mencl J., Bernard , Škréta ,