SK Kladno - FC Dalmach Turnov 6 : 4 /4:2/

Vyrovnaná partie na Kladně
text Aleš Krejčík
Nečekalo se dlouho a v 5. minutě se prosadil Bernard střelou bodlem pod břevno. Domácí se nenechali zaskočit a o minutu později prostřelili brankáře Horáčka poprvé a v 9. minutě i podruhé.
Poté se konala spolupráce Zdražil - Bakeš a posledně jmenovaný se nemýlil a srovnal na 2:2. Ve 13. minutě bohužel přišli dvě chyby naší obrany a domácí odskočili na rozdíl dvou branek.

Druhá půle začala lépe pro nás, když v 28. min se po rozehraném nepřímém kopu odrazil míč k Menclovi a ten mířil přesně do šibenice.
Hrálo se opatrně z obou stran, až přišla v 35. minutě naše ztráta míče na útočné polovině a Kladno se z rychlého protiútoku mohlo radovat opět z dvoubrankového rozdílu. Naštěstí se za pár vteřin na druhé straně prosadil Kulhánek a přesně přihrál střídajícímu Kalouskovi, který nedal domácímu brankáři šanci.
Vsadili jsme na hru s Bakešem v roli hrajícího brankáře, vytvořili si pár šancí, bohužel Petřík ani Škréta nedokázali zamířit přesně.
Ke konci ještě rozhodčí nařídili dva 10 m kopy za akumulované fauly, první domácím chytil Horáček, na druhý 7 vteřin před koncem už nestačil, konečné skore tedy 6:4 ve prospěch domácího Kladna.

sestava FCD: Horáček , Bakeš , Mencl J.,Bernard , Škréta ,