FC Dalmach - Andy Liberec 7 : 6 /2:3/

Poprvé od začátku sezóny se podařilo turnovským futsalistům plně bodovat na domácí palubovce.
V krajském přeboru jasně přehrál „B“tým liberecké Greens 8:0 a ve večerním utkání v dramatické koncovce se povedlo otočit nepříznivý stav áčku Dalmachu a připsali si cenný skalp Andy. Zápas jako obvykle začal naší nepozorností a už ve dvacáté vteřině Dalmach inkasoval ze sálovky Zemana.
Z pohledné akce brzy srovnal Bernard,ale hosté šli opět do vedení Zemanem. Do dvougólového náskoku se dostali hráči Andy po přesné narážečce Makuly s Helceletem.
Šance se střídali na obou stranách. Z jedné Krejčík ve skluzu trefil pouze tyč a za hosty Helcelet poslal dělovku do břevna.
Domácí se v závěru poločasu přeci jen prosadili. Kratochvíl vybojoval už téměř ztracený balón a ještě ho stačil nahrát před bránu Ziky,kde ho zcela volný Kulhánek uklidil do sítě - 2:3.

Po změně stran se Petřík proháčkoval mezi obránci a jeho akci zastavil až faul na hranici brankoviště. K trestnému kopu se postavil Kulhánek,který nejprve napálil břevno napodruhé golmana a až třetí střela skončila v síti.
V 23.minutě šel Dalmach poprvé do vedení. Z úhlu se přesnou střelou k tyči prezentoval Kratochvíl.
Nedůslednost obrany domácích potrestal samostatnou akcí zakončenou střelou nad padajícího Horáčka Daníček.
Zápas se vyvíjel jako na houpačce a Andy šlo do vedení gólem Zemana. Za naakumulované fauly rozhodčí nařídili desetimetrový kop proti hostům a Kulhánek ranou k tyči nedal Zíkovi šanci – 5:5.
Do konce utkání zbývali necelé tři minuty a hosté šli opět do vedení Zemanem.
Hektický závěr utkání vzal na sebe Pepa Petřík. Nejprve se prodral s balónem až do brány a vítězný gól trefil šťastně hlavou po stříleném centru Bakeše.

Trenér FCD Mencl Jaroslav:
„Se silným soupeřem jsme sehráli vyrovnané utkání se šťastným koncem. Konečně jsme otočili zápas,ve kterém jsme ještě dvě minuty před koncem prohrávali. Musím poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a hlavně Josefu Petříkovi, který nám v posledních dvou zápasech výrazně pomohl.“

sestava FCD: Horáček , Kratochvíl , Bernard , Mencl J. , Bakeš , Škréta