FC Dalmach - Radobýl Litoměřice 8 : 2 /1:0/

Pepa Petřík oživil Dalmach

V nedělním podvečeru si konečně turnovští diváci mohli vychutnat výhru domácího týmu. Po vyrovnané první půli se druhé dějství proměnilo v exhibici hráčů Dalmachu. Velkým přínosem v tomto utkání byl návrat Josefa Petříka,který v této sezóně nastoupil poprvé a oživil hru domácích.

Už v páté minutě zápasu se domácí radovali ze vstřeleného gólu Kulhánkem ,rozhodčí byli ovšem proti a odpískali přísný faul.
Úderná dvojce Kulhánek-Petřík se gólově prezentovala o pár minut později. Kulhánek nastřelil pouze tyč a pro Petříka už bylo snadné dopravit odražený balón do sítě. V dalším průběhu se prosazovali do šancí spíše hosté,ale výborný Horáček předvedl několik skvělých zákroků.
Gólem do šatny mohl zvýšit Bakeš,který svoje sólo osm vteřin před koncem půle bohužel neproměnil.

V úvodu druhého poločasu Horáček bravurně zlikvidoval střelu i dorážku hostujících útočníků. Na druhé straně Petřík potáhl balón do středu a jeho střela skončila s přispěním obránce hostí za zády golmana Kureka. Na 3:0 zvýšil Kulhánek po spolupráci s Petříkem a Menclem.
Střelené branky se dočkali i hosté,když pěknou kombinační akci zakončil Hanzl. Odpověď přišla vzápětí přesnou střelu k tyči poslal Petřík a završil svůj hattrick.
Ve 30.minutě se konečně gólově zapsala i druhá čtyřka narážečku Mrklase zužitkoval Krejčík.
Z trestného kopu z deseti metrů zvýšil Kulhánek.
V brankovišti se uvolnil nejlepší střelec hostí Šimáček a snížil na 6:2. U hostí došlo ke změně golmana,za Kureka nastoupil Rapavý,kterého hned prověřil Mrklas z desetimetrového kopu - 7:2. Nejproduktivnější střelec domácích Kulhánek si v závěru utkání po ose Kratochvíl-Petřík zapsal třetí gól a s jedenácti celkem je na šestém místě ve střelecké tabulce druhé ligy.

FC Dalmach konečně vyhrál na turnovské palubovce,což je nejlepší pozvánkou na další domácí ligový zápas,který se hraje už tuto neděli od 19 00 h. a soupeřem bude první tým současné tabulky Andy Liberec. Od 17 00 h. se představí „B“ tým proti Greens Liberec v krajském přeboru.

sestava FCD: Horáček , Kratochvíl , Bernard , Mencl J. , Bakeš ,