Slavia TU Liberec - FC Dalmach Turnov 5 : 4 /1:1/

Dalmach selhal v koncovce "vyhraného" utkání

Začátek utkání byl povětšinou v režii Dalmachu,ale skóre se měnilo ve prospěch Slavie. Hosté si vytvořili několik slibných brankových příležitostí,ale Zdražil,Kulhánek ani Kratochvíl se gólově neprosadili.
Vyrovnání přišlo v 11.minutě po individuální akci Kulhánka,zkušeně zakončil Zdražil. Další šance na zvýšení přicházely postupně až do konce prvního poločasu. Krejčík skluzem minul jen o chloupek křižní nahrávku Mencla a Škréta ve vyložené šanci trefil pouze tyč.

Do druhého poločasu vystřídal v obranné činnosti Mencla Bernard a v útoku Krejčíka Mrklas. V úvodu rozhodčí ukázal hostujícím hráčům Zdražilovi a Kulhánkovi po žluté kartě za komentování odpískaných faulů.
Ve 24.minutě zaduněla Koubusovi tyč a téměř z protiútoku nastřelil Zdražil břevno. V dalším průběhu se konečně začali prosazovat hráči Dalmachu i gólově.
Nejprve exekutor přímého kopu Kulhánek propálil vše co mu stálo v cestě a míč se po několika odrazech došoural až za brankovou čáru.Vzápětí Mrklas dorazil balón do odkryté brány Slavie a do třetice Zdražil zakončil svoje sólo - 1:4. Necelých osm minut před koncem nechali hráči Dalmachu více prostoru Beránkovi,který přízemní střelou k tyči vrátil domácí do hry.
Posledních pět minut utkání hostující hráči takticky nezvládli a po dvou proměněných desítkách a gólem do odkryté obrany Slavie totálně otočila utkání ve svůj prospěch.

sestava FCD: Koubus , Bakeš , Mencl J.,/Bernard/ , Škréta , Vítek ,