HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

FK Mladá Boleslav - FC Dalmach Turnov 4 : 3 /3:1/

zdroj Boleslavský deník

Domácí futsalisté byli v utkání II. ligy futsalu skupiny Západ favoritem. Nakonec byli rádi, že střetnutí skončilo jejich těsným vítězstvím.
Úvod střetnutí nasvědčoval, že si domácí se soupeřem snadno poradí. Ve 3. minutě po brankách Sopka totiž vedli dvoubrankovým rozdílem a zdálo se, že je rozhodnuto.
To i přesto, že turnovský Hurt snížil na 1:2, ale ještě do poločasu Jílek opět zvýšil vedení domácích o dvě branky.

Druhý poločas však zastihl domácí fotbalisty v útlumu. Navíc se zranil kanonýr Sopko a úderná síla Boleslavi klesla. Přenechali iniciativu soupeři a v obraně měli častá okénka.
Hosté toho využili ke snížení stavu brankou Vítka. Pak však Kracman z kopu „druhé desítky“ zvýšil na 4:2 a přinesl klid do domácích řad.
Hosté se však nevzdali a při power – play Kulhánkem snížili na jednobrankový rozdíl. V závěru střetnutí se domácí strachovali o výsledek, ale nakonec uhájili jednobrankové vítězství.

sestava FCD: Koubus , Bakeš , Mencl J. , Kratochvíl , Vítek ,