FC Dalmach - Alfa Liberec 3 : 5 /2:3/

Liberecký Krejčík rozhodl pěti góly v Turnově
Referát připravil Karel Palounek

V neděli se na turnovské palubovce potkaly dva týmy ze dna tabulky.
Ve vyrovnaném střetnutí rozhodla střelecká produktivita libereckého Kamila Krejčíka,který zaznamenal všech pět branek do sítě Dalmachu.Naopak na hrotu jindy nebezpeční domácí útočníci se tentokrát trápili v koncovce.

Domácí hráči ještě ani nestačili vystřídat první čtyřku a Krejčík svým prvním gólem pod padajícím Koubusem otevřel skóre. V zápětí po nahrávce Bernarda srovnal chytrou střelou zpoza obránce Vítek.
Ve 12.minutě Zdražil zatáhl balón po pravé straně a přesnou nahrávkou našel volného Kratochvíla, který poslal domácí do vedení.
V dalším průběhu podržel několika skvělými zákroky turnovské hráče Koubus.
Konec první půle domácí hráči nezvládli.Nejprve po chybě Kratochvíla,který váhal s rozehrávkou čehož využil Vrabec s Krejčíkem - 2:2 a pár vteřin před koncem poločasu po pěkné kombinační akci opět Krejčík poslal hosty do vedení.

Druhý poločas začal pro domácí nadějně.Kratochvíl napravil svoji chybu z první půle a vybojoval míč pro Zdražila, který s přehledem vyrovnal.
Po několika nevyužitých šancích na obou stranách se ve 30.minutě prezentoval dělovkou Krejčík - 3:4. Tři minuty před koncem se trenér Mencl rozhodl k power-play,při které vystihl chybnou rozehrávku domácích Kamil Krejčík a svým pátým gólem přes celé hřiště rozhodl utkání.

sestava FCD: Koubus , Škréta , Bernard , Mencl J. , Vítek ,