Balticflora United Teplice - FC Dalmach Turnov 5 : 2 /3:0/

komentář připravil Aleš Krejčík

Hráči Dalmachu v dalším utkání na půdě Balticflora United Teplice prohráli 5:2 po poločase 3:0.

Hned v úvodu se trefili domácí a Dalmach si nevytvořil žádnou vyloženou šanci.
Další dvě branky přidali United ještě do poločasu, nejdříve po přečíslení obrany a poté z trestného kopu po nešťastné teči Mencla.

Do druhé půle vstoupil Dalmach lépe, ovšem ani šance Kratochvíla, Krejčíka, který trefil spojnici a po něm Zdražila, který pro změnu mířil do tyče domácí branky se neujaly.
Domácí poté udeřili z protiútoku, když Voráček šel osamocen na Horáčka a mířil přesně, další branka padla po vybagování hostující obrany, 5:0.
Dalmach již neměl co ztratit, tak se pustil do napadání a do konce zápasu skóre zmírnil dvěma góly Kratochvíl, 5:2.
Po celou dobu utkání měli mírnou převahu domácí a přestože v druhé půli Dalmach zvýšil tempo, tak dokráčeli tepličtí k vítězství a tříbodovému zisku.

sestava FCD: Horáček , Bakeš , Škréta , Mencl J. , Kratochvíl , Vítek ,