K-Pedros Tábor - FC Dalmach Turnov 1 : 4 /1:1/

PRVNÍ TŘI BODY PRO FCD

Referát připravil Aleš Krejčík

Hned v úvodu utkání jsme se dostali do několika slibných šancí, ale brankář hostí byl vždy na správném místě. Poté se osmělili také domácí, ale ten kdo uděřil, jsme byli právě my, když Bakeš uvolnil Kulhánka a ten se do odkryté branky nemýlil, 0:1.
Hra se přelévala ze strany na stranu a z jedné nenápadné akce po pravé straně přišel balón k Prokešovi,který usměrnil míč jesličkami za záda, jinak skvěle chytajícího Koubuse, 1:1. První půle tak skončila smírně.

Do druhého poločasu nastoupil za Dalmach čerstvý Kratochvíl a hned v úvodu svým prvním dotykem s míčem dorazil střelu Mrklase do sítě domácích, 1:2. Aby toho nebylo málo, tak za pár okamžiků se po akci na jeden dotyk, kde na konci akce byl přihrávající Kulhánek a střelec Škréta radovali opět hráči Dalmachu, 1:3.
Naši hráči skvěle bránili a domácí naštěstí neměli tolik přesnou mušku. V závěru utkání tým K-Pedros Tábor zkoušel hrát bez brankáře a vytvořil si velký tlak, ovšem jednu z přihrávek vystihl Zdražil a vybojovaný balon dovezl až do prázdné branky, 1:4.
V jinak velice pohledném utkání z obou stran se radovali hráči Dalmachu a zaslouženě zvítězili.

sestava FCD: Koubus , Bakeš , Škréta , Mencl J. , Kratochvíl , Vítek ,