FC Dalmach - Indoss Plzeň 3 : 3 /2:2/

SPRAVEDLIVÁ REMÍZA

Referát připravil Karel Palounek

V neděli se v turnovské sportovní hale představil jeden z favoritů 2.futsalové ligy Indoss Plzeň, který si zapsal 3.body v prvním kole výhrou nad FK Mladá Boleslav.
Od začátku utkání hýřil aktivitou Kulhánek a svoji třetí šanci v 5.minutě proměnil ve vedoucí branku,když se uvolnil v brankovišti a nekompromisně zavěsil.
Ve 12.minutě zvýšil na 2:0 Zdražil po samostatné akci.O minutu později hráči Dalmachu špatně pokryli Mižára,který naběhl na přihrávku z rohového kopu a prostřelil Koubuse.
V závěru první půle hosté zahrávali dva přímé kopy.První Koubus bravurně vyrazil,ale druhý kopaný ze 7.metrů umístil Holý tvrdou ranou přesně k tyči a uzavřel poločasový stav na 2:2.

Druhé dějství začali aktivněji domácí. Hned v úvodu zatáhl balón Škréta a připravil šanci pro Zdražila,který trefil padajícího golmana. V dalších deseti minutách se střídaly šance na obou stranách,ovšem bez gólových efektů.
Ve 34.minutě využili hosté přečíslení naší obrany a Vnuk střelou pod břevno poslal Indoss poprvé do vedení.Naštěstí téměř z protiútoku se šikovně uvolnil Mrklas a z úhlu prostřelil hostujícího golmana.
14.vteřin před závěrečným hvizdem dostal Zdražil žlutou kartu za taktický faul,kterým zabránil soupeři jít do brejku a remízový stav zůstal do konce utkání.

„Před zaplněnou halou se odehrál kvalitní futsal se spravedlivou dělbou bodů.
Oproti loňskému zápasu,kdy jsme Indossu nastříleli v Turnově desítku nám trochu vázla koncovka,ale tým se teprve sehrává a výkony nových hráčů jsou příslibem do budoucnosti.
Poděkování patří divákům za zachování přízně do nové sezóny a bubeníkům za vytvoření bouřlivé atmosféry v turnovské hale.“

sestava FCD: Koubus , Bakeš , Škréta , Mencl J. , Kratochvíl /Vítek/ ,