HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

K-Pedros Tábor - FC Dalmach 2 : 2 /1:1/

Dramatická koncovka s Táborem

komentář připravil Karel Palounek
Po nepodařeném domácím zápase s Protecem jsme odjížděli do Tábora v okleštěné sestavě bez nejlepšího střelce Zdražila a obránců Škréty a J.Mencla. Přesto jsme odehráli vyrovnané utkání ve kterém se skvěle předvedli golmani na obou stranách,ale na tak potřebný tříbodový zisk to nestačilo.

Domácí se ujali vedení v 8.minutě po nedůslednosti naší obrany a osamocený Chrt měl snadnou práci skórovat do prázdné brány.V 15.minutě se po křídle uvolnil Bakeš zvolil křižnou přihrávku na volného Palounka,který střelou od tyče vyrovnal.
Druhá půle byla ukázkou neproměněných šancí a skvělých zákroků golmanů. Honza Horáček v naší svatyni tak i Křehlík v bráně Pedrosu likvidovali bravurně šance na obou stranách. V 35.minutě Horáček chytil i pokutový kop domácích. V útoku byli při chuti hlavně Kulhánek s Kněbortem a u domácích exprvoligový Prokeš.
Dvě minuty před koncem si po přesném výhozu Horáčka zpracoval míč Kulhánek a střelou k tyči poslal Dalmach do vedení. Naše radost však trvala pouze do chvíle kdy čas na světelné tabuli ukazoval 27.vteřin do konce utkání.
Po faulu Kněborta dostali domácí výhodu desetimetrového kopu a Prokeš se bohužel nemýlil a srovnal na konečných 2:2.
Vyrovnávací branka v Táboře znamená konečné osmé místo v druholigové tabulce.Vítězství by nás ovšem katapultovalo na pátou příčku,jelikož Slaný i Bakov svoje utkání prohráli.

sestava FCD: Horáček - Pecka , Mencl R. , Taussig , Bakeš