HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

FC Dalmach - Protec Plzeň 3 : 6 /1:1/

Dalmach potřetí nebodoval na domácí palubovce

komentář připravil Karel Palounek
V předposledním utkání sezóny 08/09 druhé futsalové ligy-západ podlehl Dalmach v domácím prostředí hráčům Protecu Plzeň. Plzenští bojují o záchranu ve druhé lize a tři body z turnovské palubovky asi ani nečekali.
Bohužel nám nevyšel zápas podle předpokladů a naše ofenzivní pojetí hry ztroskotalo na zabezpečené obraně soupeře.Většinu hrací doby měl Dalmach míč na svých sálovkách,ale góly střílel Protec a to většinou z brejků s téměř stoprocentní úspěšností.
Pro Dalmach je to třetí porážka na domácí palubovce v řadě a po skvělém podzimu kdy jsme získali devatenáct bodů/jaro pouze deset/ je už z důvodu návštěvnosti potřeba zapracovat na zlepšení.
V posledním kole jedeme do Sezimova Ústí,kde hrají své domácí utkání K-Pedros Tábor,kterým se naopak v závěru soutěže daří a v současnosti jsou na šesté příčce tabulky.

V první půli jsme po inkasované brance ze 4.minuty vyvinuli na soupeře tlak a i přes několik vyložených šancí vyrovnali až čtyři minuty před koncem poločasu.Zdražil chytře využil nepozornost hostů a rychlou rozehrávkou připravil gól pro Kulhánka.
Ve druhém poločase pokračoval Dalmach v nátlakové hře s napadáním soupeřovy rozehrávky a další střelecké pokusy v podání R.Mencla,Zdražila a Bakeše končily nepřesným zakončením.
V 24.minutě se hráč Protecu odhodlal k sólu přes celé hřiště a ještě stačil gólově zakončit pod padajícím Bursou 1:2.Naše šance na bodový zisk svitla vyrovnáním když Zdražil vystřelil z deseti metrů,golman Noháček balón pouze vyrazil a pro Kulhánka už bylo snadné dopravit míč do sítě. Za necelou minutu šli hosté opět do vedení po brejku do odkryté obrany.V 31.minutě po chybné rozehrávce zvyšují Plzenští na 2:4 a vzápětí přidávají další branku do naší sítě.
Do závěrečné pětiminutovky zkouší trenér Mencl hrát power-play při které se hostům povedl lob přes celé hřiště do odkryté brány.V úplném závěru Škréta svým důrazem snížil na konečných 3:6.

"Je to pro nás velké zklamání,už bylo na čase před domácím publikem bodovat,ale bohužel míč je kulatý a i přesto,že jsme měli více ze hry,tak výsledek hovoří jasně ve prospěch hostů z Plzně"

sestava FCD: Bursa - Mencl J. , Mencl R. , Škréta , Bakeš