FC Dalmach - Arsenal Benešov 5 : 9 /1:3/

Dalmach nestačil na výborný Arsenal Benešov

komentář z pohledu Karla Palounka
Futsalová neděle v turnovské hale začala bojovným výkonem zálohy Dalmachu. Ve vyrovnaném utkání s libereckými RKC jsme v dramatickém závěru uhájili těsné vítězství 5:4 a potvrdili devátou pozici v aktuální tabulce.
Na výhře měl velký podíl náš nestárnoucí doktor Jirka Trněný,kterému se střelecky daří a v posledních dvou zápasech zaznamenal pět branek.
Bohužel "A" tým nenavázal na skvělý výkon z minulého kola proti Bakovu a v boji o co nejlepší umístění ve středu tabulky podlehl po nepřesvědčivém výkonu Benešovu 5:9.

V první půli snížil dvoubrankový náskok Arsenalu v 12´Škréta dělovkou z deseti metrů. Hosté však ještě do konce poločasu navýšili skóre na 1:3 a za tohoto stavu se odcházelo do kabin.
Druhou půli začali Benešovští ve velkém stylu a v první pětiminutovce nám po přesných narážečkách nasázeli další tři branky.
Díky vyloučení Filipa za hrubý faul na Škrétu se Dalmach dostal do početní výhody. Přesilovku jsme za minutu využili po pěkné kombinační akci,když se gólově prosadil Zdražil. Naděje na zvrat utkání svitla dalším gólem Zdražila po přesné náhře Jardy Mencla - 3:6.
Běžela 30´a nejlepší střelec hostí Kilián zvýšil po chybě naší obrany na rozdíl čtyř branek. Závěrečná přestřelka přinesla ještě dvě branky na každé straně.Za Dalmach se prosadil J.Mencl a svým třetím gólem v utkaní Jan Zdražil.
Arsenal se představil v Turnově ve výborné formě a právem v tomto utkání zvítězil.
V dalším kole hostíme opět na domácí palubovce Protec Plzeň,který bojuje o záchranu ve druhé lize.
Začátek utkání je tradičně v neděli od 19 00 hodin a ve stejný den od 17 00 hodin nastupuje náš "B" tým proti Slavii TU Liberec "B".

sestava FCD: Bursa , Horáček - Mencl J. , Šafář E. , Mencl R. , Škréta , Bakeš