FC Dalmach - Klokani Vršovice 2 : 4 /0:2/

Turnovský Zdražil se třiceti góly v čele tabulky střelců druhé ligy

komentář z pohledu Karla Palounka
O víkendu měl B tým volno tak veškerá pozornost byla soustředěna k nedělnímu utkání druhé ligy.Klokani Vršovice jako největší aspirant postupu do první ligy dorazili v plné síle.My jsme byli oslabeni o dva stabilní hráče základní sestavy Kulhánka a Bakeše, kteří měli stopku za červené karty z minulého kola hraného v Plzni. Díky sobotní výhře Indossu v Táboře vršovičtí hráči potřebovali nutně bodovat aby právě s Indossem udrželi krok v boji o postup do první ligy.

Hosté už ve 2´svůj úvodní tlak vyjádřili gólově,když se jejich útočník prosadil z úhlu tvrdou ranou pod břevno. Vedení Klokany uspokojilo a dalších patnáct minut patřilo domácím.Šance Zdražila,Palounka a J.Mencla zůstaly bohužel nevyužity.Naopak hosté opět předvedli svoji produktivitu v zakončení a z ojedinělé šance zvýšil Slunéčko na 0:2.
Ještě před odchodem do kabin jsme měli výhodu desetimetrového kopu ale Škrétovu dělovku golman Havel pokryl.

Úvod druhého poločasu pro nás začal parádní gólovou trefou v podání Honzy Zdražila - 1:2. Od 24´měl Horáček v naší bráně plné ruce práce.První šanci ještě bravurně zachránil,ale další dvě už skončily s balónem v síti.
Do konce utkání zbývalo pět minut ve kterých se trenér Mencl rozhodl k power-play.Ta znamenala pouze snížení na přijatelný výsledek 2:4.Druhý gól Dalmachu tentokrát hlavou vstřelil opět Zdražil.

Trenér Mencl pochválil bojovný výkon celého mužstva,ale kriticky se vyjádřil k žalostné koncovce a to hlavně v první půli zápasu.

sestava FCD: Bursa , Horáček - Mencl J. , Šafář E. , Pecka , Škréta ,