Indoss Plzeň - FC Dalmach 6 : 5 /3:3/

Plzeňský Indoss vydřel body v hektickém závěru

komentář z pohledu Aleše Krejčíka:
Do Plzně jsme přijeli i s posilou Davidem Sládečkem a chtěli druhý tým tabulky především potrápit. Ovšem hned v první minutě musel Bursa lovit míč ze sítě, když hráči Indossu vybagovali naše hráče a přesně zakončili.
Poté se ale osvědčila spolupráce Krejčík - Sládeček, kdy druhý jmenovaný zakončoval do prázdné brány - 1:1.
Za dalších pár minut opět našel Krejčík svoji přihrávkou Davida Sládečka a Dalmach vedl. Domácí se nenechali zahanbit a ještě do osmé minuty stačili vyrovnat na 2:2. Do vedení nás poslal ve 14. minutě Zdražil, když si počkal na správný okamžik a přeloboval brankáře domácích.
Zbývalo 30 vteřin do konce prvního poločasu a domácí vyrovnali na 3:3.
V první půli utkání nás několikrát podržel golman Bursa, ten ale díky zranění musel střídat a zastoupil ho neméně skvělý brankář Horáček.

Druhá půle začala opatrně, ale byli jsme to právě my, kteří se dostali do vedení 4:3, když se prosadil z úhlu Škréta. Indoss ale za několik okamžiků opět srovnal skóre a poté se dostal do vedení, když Kulhánek zabránil na brankové čáře brance rukou a kopal se pokutový kop, domácí ho proměnili a za kratší konec tentokrát tahal Dalmach.
Naši hráči se ale semkli a zanedlouho vrátil Sládeček golovou přihrávku Krejčíkovi a ten se do odkryté branky nemýlil - 5:5. Dokonce jsme mohli jít i do vedení, ale Kněbort a po něm Zdražil své šance nevyužili. Poslední 4 minuty utkání byly opravdu hektické, když další červenou kartu Dalmachu dostal Bakeš a hosté dostali výhodu přesilovky, kterou využili a opět šli do vedení. Poslední minutu jsme ještě soupeře zatlačili, ale golového vyjádření jsme se bohužel již nedočkali.

sestava FCD: Bursa , Horáček - Mencl J. , Mencl R. , Bakeš , Škréta ,