V pátek 2.3.2007 jsme nastoupili do odvety k druhému finálovému zápasu proti Hostru Liberec. Určitě jsme nepřijeli do Liberce bránit náskok z Turnova a to dokázal hned v úvodu Petras. Protáhl se po levé straně a prostřelil golmana.
Ve 4 minutě brankář Hostru nemá komu rozehrát a tak dlouho otálí s příhrávkou až nakonec se překvapivě dostává před naší bránu a zakončuje sám bodlem,jeho střelu kryje Kolombo.
V 6 minutě přichází jeden z rozhodujících okamžiků zápasu.Kapitán domácích se nechává zbytečně vyloučit za kecy.
V přesilovce má nejdříve loženku Hostr,Kolombo reflexivně kryje a pak už po pěkné Nigelovi akci zakončuje Petras jesličkami golmanu Vrábelovi.Z protiútoku snižuje Burián ranou z bezprostřední blízkosti. V 19 minutě uzavírá skóre první půle Nigel na 1:3.
Ve druhé čtyřce střídá Burdu Tom. Druhou půli začínáme ukázkovou nahrávkou Pračky Zipovi, který přesně trefuje pravý horní růžek a zvyšuje na 1:4.
Další ukázkovou akci předvedli Pepa s Luďkem,bohužel bez golového efektu.
V 30 minutě se předvedl Lukáš a dvěma góly potvrdil naší převahu. Z přísně nařízené penalty snižuje Glaser na 2:6.Petras potvrzuje svůj výborný výkon třetím gólem a těsně před koncem uzavírá skóre Glaser na 3:7.
FC Dalmach se stává po čtyřech letech účasti v krajském přeboru vítězem !!!!

sestava FCD:Koubus , Čepelík , Bakeš , Petřík , Mencl J. , Pecka , Šritr , Tausig , Nezdara , Galle

branky FCD: Petřík 3, Bakeš 2, Tausig , Mencl J.
branky Hostr: Glaser 2,Burián

rozhodčí:Čurda Michal, Krupa Jan