Olympik Mělník "B" - FC Dalmach 3 : 3 /1:1/

Nestárnoucí Míra Bursa zachránil bod

Na utkání v neratovické hale se zálohou mělnického Olympiku byla znát velká marodka v našem týmu.Od začátku byli aktivnější domácí mladíci s věkovým průměrem pod dvacet let.Díky skvělým výkonům Bursy v naší brance se skóre měnilo až v 9´,kdy byl překonán přízemní střelou z hranice brankoviště. V dalším průběhu se hra na palubovce vyrovnala a v 15´potvrdil Zdražil svoje střelecké kvality a z téměř nemožného úhlu propasíroval míč do sítě. Skvělé zákroky předvedly golmani na obou stranách a tak poločas skončil smírně 1:1.

Po závaru před mělnickou bránou se balón odrazil ke Krejčíkovi,který poslal Dalmach poprvé do vedení.Bohužel jsme se z něho dlouho neradovali a téměř z protiútoku nedůraz v obranné činnosti znamenal vyrovnání.
V 31´našel Pecka lobem přes celé hřiště Zdražila,který v přímém souboji ze sólového nájezdu nedal mělnickému golmanovi šanci - 2:3. Pět minut před koncem Mělničtí vyrovnali z nacvičeného signálu při přímém kopu. V závěru utkání domácí sahali po třech bodech ale Bursa minutu před konce bravurně zachránil jasnou gólovou situaci.
V oboustranně vyrovnaném utkání byla dělba bodů zasloužená.