FC Dalmach - RSC Čechie Slaný 5 : 10 /2:3/

Černá neděle pro turnovský futsal

Vstup do druhé části futsálových soutěží se hráčům turnovského Dalmachu nevydařil podle představ.
Nejprve „béčko“nestačilo na poslední tým krajského přeboru FC Prašivky Liberec a před slušnou diváckou návštěvou podlehlo futsalistům z Podještědí 1:5.Čestný úspěch zaznamenal pouze Pecka z pokutového kopu.
Následně měl slabý výkon hráčů zálohy napravit “A“ tým.
Hráči ze Slaného od úvodního hvizdu předváděli moderní futsal s nacvičenými rotacemi. Po přesných narážečkách poprvé skoruje Polák do prázdné brány už ve 3´. O dvě minuty později je to už 0:2.Za domácí snižuje tečovanou střelou přes obránce k tyči Kněbort.
Hosté jsou futsalovější a díky několika skvělým zákrokům Horáčka se skóre nemění.
V 15´ Bakešovu střelu přizvedl hlavou Kulhánek a srovnává na 2:2. Do konce poločasu Čechie ještě trestá chybu v rozehrávce a Švásta zakončuje - 2:3.

Od osmé minuty druhé půle začínají brankové hody,bohužel většinou v náš neprospěch. Po snaze zvrátit výsledek na naší stranu,otevíráme prostor pro hráče ze Slaného,kteří téměř každou chybu trestají.
Dvěma góly Švásty skóre narůstá v náš neprospěch.Bakeš po svém tradičním průniku zakončuje bodlem přesně k tyči - 3:5. Když Mrština zvýšil opět na rozdíl tří branek,trenér Mencl se rozhodl k power- play.
Hned v úvodu se přesně přes celé hřiště trefil brankář hostů Kudrna. Další gól přidává Kvapil a ten samý hráč proměňuje nařízený pokutový kop - 4:9. Penalta se píská i na druhé straně a tu s přehledem dává Zdražil. V poslední minutě utkání Mrština přidává desátý gol do naší sítě a několik vteřin před koncem dává konečnou podobu výsledku Kněbort a snižuje na 5:10.

sestava FCD: Horáček , Bakeš , Šafář E. , Krejčík , Mencl R. ,