FC Dalmach - TS Bakov n J. 7 : 3 /3:1/

Další cenný skalp pro Dalmach

Po úspěšných domácích zápasech s Andy a Indossem jsme v Turnově hostili další celek ze silné čtyřky favoritů TS Bakov n J.Bakovští hráči se mohou pyšnit slavnou futsalovou minulostí vyvrcholenou dosažením titulu mistra ČR v roce 2000.
Poprvé v sezóně v našich barvách nastoupil nejlepší střelec loňské divize A J.Petřík a výrazně tak posílil ofenzívu Dalmachu.
Utkání začíná opatrně na obou stranách. Ve 2´zápasu míč po nešťastné teči končí za zády domácího golmana Bursy. Vyrovnání se hráči Dalmachu dočkali až v 11´Kulhánkem po asistenci Krejčíka. Po individuální akci se prosazuje Petřík a stejný hráč po nahrávce Krejčíka zvyšuje těsně před koncem první půle na 3:1.

Druhý poločas začal dle očekávání náporem hráčů Bakova, ale po jejich nepřesné rozehrávce vypíchl míč Zdražil a vybídl Petříka ke třetímu gólu v zápase.
Téměř z protiútoku se přízemní střelou k tyči trefuje přesně Konečný a snižuje na 4:2. Nejpohlednější akcí zápasu po ose R.Mencl, Bakeš, zakončuje Kulhánek skluzem do prázdné branky a posílá domácí do třígólového vedení.
V 35´při napadání soupeřovy rozehrávky vystihuje úmysl bakovského obránce Palounek a zvyšuje na 6:2. Hra hostů s golmanem v poli je efektivní a Bakov snižuje na 6:3 ale o závěrečný nápor připravil svůj tým hostující golman, když za ruku mimo vápno obdržel druhou žlutou kartu a odešel předčasně pod sprchy. Přesilovku využili hráči Dalmachu hned v úvodu a Bakešovým šťastným lobem uzavírají skóre na konečných 7:3.

sestava FCD: Bursa , Bakeš , Krejčík , Mencl J. , Mencl R. ,
Zdražil , Palounek , Kulhánek , Petřík / Koubus , Pecka / - trenér Mencl J.

branky FCD: Petřík 3 , Kulhánek 2 , Palounek

branky Bakov: Konečný 2 , Marčík

rozhodčí: Milnér , Kresta