Klokani Vršovice - FC Dalmach 11 : 4 /9:1/

Nadílka od Klokanů

Do Prahy jsme odjížděli s odhodláním navázat na výborný nedělní duel odehraný v Turnově proti Indossu.
V prvních třech minutách jsme nevyužili dvě vyložené šance a nastřelili Krejčíkem pouze tyč. Naopak soupeř nám dal lekci z produktivity a během následujících čtyř minut zaznamenal čtyři přesné zásahy.
Gólu jsme se dočkali až v 11.minutě za hrozivého stavu 6:0.J.Mencl se uvolnil po levé straně,nahrál Palounkovi, který se trefil přesně k tyči.Do konce poločasu inkasujeme ještě 3x a tak se odchází do kabin za stavu 9:1.

Hned v 1. minutě druhé půle se střelecky prosazuje Zdražil po asistenci Kulhánka. Vzápětí přichází desátý gól Klokanů po chybě naší obrany. V 30. minutě snižuje Palounek po narážečce s Krejčíkem na 10:3.Další gól přidává Zdražil po samostatné akci. Minutu před koncem dávají Klokani konečnou podobu výsledku, po proměněném desetimetrovém kopu.

Trenér Mencl po utkání prohlásil:
"Tento zápas se nám nepovedl jak po taktické stránce, tak po stránce proměňování šancí. Domácí nás přehráli v prvním poločase ve všech směrech.Z tohoto zápasu nedělám tragédii ale musíme se z něho poučit."

sestava FCD: Bursa , Palounek , Krejčík , Kulhánek , Zdražil ,
Bakeš , Mencl R. , Mencl J. - trenér Mencl J.

branky FCD: Palounek 2 , Zdražil 2

branky Klokani: Samek 2 , Frohna 2 , Rosenkranz 2 , Turek , Slunéčko , Vodička , Dvořák , Málek

rozhodčí: Svatík , Chládek