FC Dalmach - Indoss Plzeň 10 : 6 /4:1/

Překvapení na turnovské palubovce

V 6.kole se v Turnově představil Indoss Plzeň,jediný neporažený celek druhé ligy západ.
Potěšující zprávou se stává,že na Turnovsku stoupá zájem o futsal.Na plzeňský tým se sešlo v hledišti víc jak sto diváků.Hráčům Dalmachu vytvořili skvělou atmosféru podpořenou dvěma bubny.
Do sestavy se konečně vrátil nejdříve zraněný poté disciplinárně potrestaný Jarda Mencl.
Domácí začali utkání hned od prvních minut aktivněji.Po šanci Krejčíka přichází gól našeho nejlepšího střelce Zdražila. V 5.minutě po přesném vyhození Bursy zvyšuje Koubus na 2:0.O dvě minuty později se po levé straně uvolnil Bakeš našel před brankou volného Palounka 3:0.
Hráči Indossu zaskočeni aktivní hrou domácích si vybírají oddechový čas. Následující minuty patří hostujícímu celku.Bursa předvedl dva skvělé zákroky a když už byl překonán tak Dalmach dvakrát zachránila tyč.
V 17.minutě se Indoss konečně dočkal a po tečích obránců míč skončil v síti.
Po chybě plzeňských obránců jdeme do brejku,který končí faulem na E.Šafáře a následně červenou kartou.Přesilovku využívá Dalmach po přesné narážečce Bakeše s Koubusem,který uzavírá poločasové skóre na 4:1.

Druhý poločas rozhodčí zpřísnili posuzování faulů a domácí tým na to začal doplácet,když v 25.minutě jsme nasbírali už čtyři fauly. Radek Mencl předvedl,že i po "40" dokáže povodit mladé kluky.Prošel přes dva hráče Indossu a přesně našel volného Kulhánka,který zvýšil na 5:1. V 28.minutě útočník Indossu fauluje našeho golmana,který s vykloubeným malíčkem opouští za potlesku palubovku.Do brány premiérově v druhé lize nastupuje Matěj Procházka. Hosté kopou první desítku.Střelu Holého Koubus s přehledem kryje. V 33.minutě Zdražil po asistenci Kulhánka přehazuje dloubákem ležícího golmana 6:1. Posledních pět minut se na palubovce strhává střelecká přestřelka,která je atraktivní pro diváky. Za domácí se střelecky prosadili 2x Zdražil,Kulhánek a desítku završil Krejčík.Indoss ještě v závěru korigoval výsledek dvěma góly z desítek na konečných 10:6.
Trenér Mencl pochválil výkon celého mužstva,za plnění taktických pokynů.Z hráčů vyzdvihl Zdražila,Bakeše,E.Šafáře a oba golmany.

Zvláštní dík patří bubeníkům,Jirkovi Šteffanovi st.,který nám nosí štěstí,drahým polovičkám za stálé povzbuzování/Pavla P.,Lenka S.,Dáša Š.,Jana G.,Lenka B.,Jana Š.,Alena Š./ a všem divákům.

sestava FCD: Bursa /Procházka/ , Bakeš , Šafář E. , Mencl J. , Mencl R. ,