Celtic Kladno - FC Dalmach 5 : 12 /4:6/

Jasná výhra na Kladně

Náš soupeř místní AFC Celtic se před tímto zápasem pohyboval na chvostu tabulky a proto jsme potřebovali před těžkou sérií zápasů/Indoss,Vršovice,Bakov/ bodovat.
Komentář z utkání připravil trenér Jarda Mencl.
"Zápas se pro nás začal vyvíjet dobře.Během tří minut jsme vedli góly Aleše Krejčíka a Michala Kulhánka.Pak jsme pod vidinou lehkého vítězství ztratili koncentraci a umožnili soupeři otočit výsledek a rázem jsme prohrávali 3:2. V této fázi zápasu jsme kupili chybu za chybou.Hráči přestali běhat,většinu situací začali řešit individuálně, nechávali se lehce obcházet.Naštěstí jsme ale nepřestávali dávat góly. Náš nestárnoucí kapitán Karel Palounek srovnal skóre. Hned nato Honza Zdražil zvýšil na 3:4.Po našem nedorozumění kladenský Hvězda opět vyrovnal.Dokonce poločasu střílí góly už jen Dalmach. Michal Kulhánek a Aleš Krejčík 4:6.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s úkolem co nejdřív zápas rozhodnout,což se nám podařilo. Ke zlepšené defenzivní činnosti jsme rychle přidali i góly.Aleš Krejčík,Michal Kulhánek a Honza Škréta zvýšili už na 4:9.Desátý gól přidává Lukáš Bakeš z desetimetrového kopu. Na 5:10 snižuje Bernard.V závěru zápasu skóruje opět Aleš Krejčík a na 5:12 dává konečnou podobu výsledku Honza Zdražil. V polovině druhé půle se do hry zapojili i náhradníci Tomáš Galle a premiérově v druhé lize i Jirka Šteffan ml.
Nejlepší hráči Míra Bursa,Radek Mencl,Lukáš Bakeš,Aleš Krejčík a Michal Kulhánek."

sestava FCD: Bursa , Palounek , Krejčík , Kulhánek , Zdražil ,
Bakeš , Škréta , Mencl R. , Pecka , Šteffan ,Galle - trenér Mencl J.

branky FCD: Krejčík 4 , Kulhánek 3 , Zdražil 2 , Palounek , Škréta , Bakeš

branky Celtic: Bernard 2 , Hvězda , Rác , Rolný

rozhodčí: Janeček , Hofman