FC Dalmach - Olympik Mělník "B" 4 : 6 /1:4/

Dramatický závěr v Turnově

V druhém domácím utkaní jsme nenavázali na výborný výkon s Andy Liberec a v dramatickém závěru prohráli o dvě branky.
Před slušnou diváckou kulisou se odehrály dva rozdílné poločasy,kdy se štěstí v podobě ligových bodů přiklonilo na stranu soupeře.
V 5.minutě po faulu E.Šafáře jistě proměnil penaltu mělnický Hyka.Z další akce po přesné narážečce zvyšují mělničtí na 0:2. Do konce poločasu udělili hosté Dalmachu lekci z produktivity a další dva góly v síti Bursy znamenaly už hrozivých 0:4. V 19.minutě snižuje Zdražil z penalty a domácím svitla naděje na bodový zisk.

Do druhého dějství změnil trenér FCD J.Mencl taktiku hry a Dalmach začal s napadáním soupeřovy rozehrávky. Z první vážnější akce nastřelil Krejčík tyč.
V 29.minutě se už radoval Bakeš po individuální akci 2:4.Stejný hráč trefuje tyč z přímého kopu.Po stupňujícím tlaku našich hráčů snižuje na rozdíl jediné branky Krejčík. Zdražil napálil další tyč.V 37.minutě místo šestého faulu,který by znamenal desetimetrový kop pro nás, rozhodčí neodpískal zákrok na Škrétu a osamocený hráč Olympiku situaci využívá a zvyšuje na 3:5. V závěru zápasu se projevují emoce nespokojenosti u domácích.Zdražil a Šafář dostávají žluté karty za nesportovní chování a trenér Mencl je vykázán na tribůnu.
Power-play Dalmachu přináší snížení po chytré střele Zdražila přes zakrytý výhled golmana hostí.Poslední zásah v dramatickém závěru patří Olympiku,když lobem z vlastní půlky uzavírá skóre do prázdné branky na 4:6 mělnický hráč.
Poděkování patří necelé stovce diváků,kteří i přes nepříznivý stav vytvořili skvělou atmosféru.

sestava FCD: Bursa , Bakeš , Škréta , Krejčík ,