HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

Slavie TU Liberec - FC Dalmach 6 : 6 /4:5/

Zasloužená dělba bodů

V pátek se v hale liberecké TU odehrál vyrovnaný zápas.Dalmach nastoupil bez zraněných bratří Menclů a pracovně vytíženého Bakeše.
Poprvé se v letošní sezóně v našich barvách představil David Sládeček a ke skórování mu stačilo pouhých pár vteřin na ploše. V 7.minutě si Krejčík při pokusu zablokovat střelu dal nešťastně parádního vlastence 1:1.V 11.minutě po asistenci Sládečka přesnou ranou k tyči dostává Dalmach do vedení Škréta.
Z protiútoku srovnává liberecký Sevan.
Sládeček je při chuti,po uvolnění a přesné přihrávce vybízí ke skórování Zdražila.Ve 14.minutě zvyšuje po samostatné akci Palounek. Za čtyři minuty se prosazuje ve své ligové premiéře Kulhánek a stav 2:5 je pro Dalmach hodně příznivý.
Bohužel pro naše barvy přichází nešťastný konec první půle,kde během 20 vteřin inkasujeme dvě branky.Do kabin se odchází za stavu 4:5.

V úvodu druhého poločasu se hraje pohledný futsal s několika šancemi na obou stranách.Gólově se ujímá až chytře provedený přímý kop ve 12.minutě 5:5.
Naděje turnovským futsalistům na zisk tří bodů svitla po individuální akci a přesném zakončení Zdražila 6:5 v 16.minutě.
V závěru utkání kope Slavie desetimetrový kop,který bez větších problémů kryje specialista na tyto situace Koubus.
Liberečtí hráči se dočkali vyrovnání 27.vteřin před závěrečným hvizdem vlastním gólem po nešťastné teči Škréty.
Slavie na nás působila v dosavadním průběhu druhé ligy jako nejkvalitnější celek,proti kterému FCD nastoupil.
Trenér Mencl vyzdvihl kvalitu soupeře a prohlásil: "I když jsme sahali po vítězství remíza je asi spravedlivým vyjádřením dění na palubovce.Náš tým nezvládl koncovku první půle a ty dvě branky do šatny se ukázaly jako klíčové proč nevezeme tři body.Z hráčů bych vyzvedl výkon D.Sládečka,v obraně spolehlivě zahrál ve své premiéře trenér turnovského FK Emil Šafář a tradiční oporou mezi tyčemi byl Mirek Bursa"

sestava FCD: Bursa , Palounek , Kulhánek , Škréta , E.Šafář ,