RSC Čechie Slaný - FC Dalmach 5 : 3 /2:0/

Bojovnost nestačila

V Kladenské sportovní hale předvedl FCD bojovný výkon v oslabené sestavě z důvodu zranění a povinností hráčů ve velkém fotbale.
Zápas začali lépe domací a výhrali první půli dvoubrankovým rozdílem. V úvodu druhého poločasu se po samostatné akci prosadil nejlepší hráč hostí Jarda Mencl a snížil na 2:1. Za tři minuty se skóre opět měnilo ve prospěch domácích.Ve vápně se nejlépe orientoval kanonýr Kvapil 3:1.
Čechie byla v zápase lepším týmem ale bojovnost FCD přinesla ovoce v 31.minutě snížil Palounek po asistenci Krejčíka.
Domácí tým téměř z protiútoku odskočil opět na rozdíl dvou branek.
V zavěrečných třech minutách se rozhodl trenér Mencl pro power-play,která přinesla snížení na 3:4 po kombinační akci zakončil Taussig.
Ve snaze o zisk bodu Dalmach chyboval a hráčům Čechie se podařilo zachytit rozehrávku ve středu hřiště a uzavřít skóre na 5:3

V neděli 28.září hostí FCD na domácí palubovce Andy Liberec od 19 00h.
FCD "B" nastoupí v krajském přeboru od 17 00 proti FC Mapa Č.Lípa "B".

sestava FCD: Bursa , J.Mencl , Pecka , Palounek , Krejčík ,