FC Dalmach Turnov - vítěz Divize"A"

FC Dalmach Selp Ml.Boleslav "B" 3 : 1 /0:1/

Do posledního zápasu futsalové divize"A"nastoupil Dalmach téměř v kompletní sestavě. S absencí Pepy Petříka jsme se už museli smířit,odešel do druholigového polského Loweče.
První místo hráčům Dalmachu stačilo potvrdit remízou a v horším případě i mírnou prohrou, na kterou se před zaplněnou halou nehraje. Čechie nastoupila v N.Boru proti domácí Mapě Č.Lípa a k vítězství v soutěži by ji pomohla pouze vysoká výhra a naše zaváhání.
SELP se představil s hráči z juniorských lig.I přes nízký věk to byli právě hráči hostí, kdo udával počáteční tempo zápasu,podpořené precizní obranou.
V této fázi zápasu podržel Dalmach skvělými zákroky golman Bursa.Ve 14.minutě potvrdil SELP uzemní převahu brankou,když se přes padajícího golmana prosadil dělovkou Dreslér 0:1. Posledních pět minut první půle převzal aktivitu na turnovské palubovce Dalmach. Sólo Jardy Mencla zneškodnil brankář Šturma,bohužel i další šance končili bez gólového efektu.

Viditelný tlak domácích pokračoval i v druhé půli.Po dravém průniku Vládi Kněborta v 27.minutě se míč odrazil ke Karlu Palounkovi a ten přesnou střelou k tyči srovnal na 1:1. Za bouřlivého povzbuzování stovky diváků podpořené dvěma bubny domácí pokračovali v náporu. Pepa Pecka po samostatné akci nastřelil pouze tyč. Ve 34.minutě Petr Koubus patičkou uvolnil Lukáše Bakeše a Dalmach šel poprvé do vedení.Za tři minuty po přesné narážečce Jardy Mencla s Petrem Koubusem druhý jmenovaný zvýšil na 3:1. V závěru si domácí dvoubrankové vedení s přehledem pohlídali a se zvukem závěrečné sirény propukly oslavy ze zisku titulu. FC Dalmach si vítězstvím v divizi"A" zajistil přímý postup do druhé futsálové ligy.

sestava FCD: Bursa , J.Mencl , Koubus , Palounek , Kněbort ,