FC Brandýsek - FC Dalmach 5 : 6 /3:4/

V hlavní roli Jarda Mencl

Po prohraném domácím utkání s Čechii Slaný odjížděl FCD do Kladna s povinností vítězství.V kladenské sportovní hale se v hledišti sešli fandové Brandýsku i Čechie, kterou by naše prohra přiblížila k postupu do druhé ligy.
Zápas se vyvíjel jak na houpačce. Už ve 2.minutě skóroval Dalmach,když přesně zakončil J.Mencl.Z protiútoku srovnal Adam 1:1.V 8.minutě při nedůsledném pokrytí hráčů Brandýsku šli domácí do vedení.J.Mencl dvěma góly otočil skóre ve prospěch Dalmachu.V zápětí domácí z přímého kopu přes špatně postavenou zeď vyrovnali.Poločasový stav ve prospěch FCD na 3:4 uzavřel opět Jarda Mencl,jednoznačně nejlepší hráč celého utkání.

Ve druhém poločase se nejdříve střelecky prosadili hráči Brandýsku.Během dvou minut brankami Mladého a Adama otočili skóre na 5:4.Vyrovnávací branka přišla ve 26.minutě V pokutovém území se uvolnil Koubus a prosřelil golmana Grubnéra. Remíza by v tomto utkání asi byla spravedlivá,ale štěstí se tentokrát přiklonilo na stranu Dalmachu.Dvě minuty před konečným hvizdem Koubus nechytatelnou dělovkou zajistil tříbodový zisk pro naše barvy.
Závěrečná power-play ze strany domácího celku už na výsledku nic nezměnila. Dalmach si udržel první místo v tabulce a o vítězi divize A se bude rozhodovat v posledním kole. V sobotu 23.března hostí FCD na domácí palubovce SELP Ml.Boleslav a Čechie zajíždí do Nového Boru proti FC Mapa Č.Lípa. Začátky obou utkání jsou od 20 00 hodin.

sestava FCD: Bursa , J.Mencl , Koubus , Palounek , Kněbort ,