HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

FC Dalmach - RSC Čechie Slaný 2 : 3 /1:3/

Každá série jednou končí a v nedělním podvečeru došlo i na neporazitelnost turnovského Dalmachu na domácí palubovce.Před zaplněným hledištěm a za doprovodu bubnů se odehrálo skvělé futsalové představení.
Od začátku utkání šla slánská Čechie za jasným cílem,ziskem tří bodů,který by ji udržel naději na celkové vítězství v divizi A.
Ve 2.minutě šli hosté do vedení,po rychlé narážečce zakončoval Chadima 0:1. Po několika šancích na obou stranách se skóre měnilo v 10.minutě,když Kněbort už téměř z nemožného úhlu ještě stihl zakončit 1:1.
Rozhodující okamžiky zápasu přišly před koncem prvního poločasu.Hostům nejdříve vyšel nacvičený signál z rohového kopu a z dalšího protiútoku utekl po levé straně Špeta a přes padajícího golmana Bursu zakončil střelou pod víko 1:3.

V druhé půli začal Dalmach náporem,ale bez gólového efektu.Hosté pozorně bránili dvoubrankové vedení a hrozili rychlými brejky.
V 32.minutě se v rohu uvolnil Koubus,před bránou našel volného Palounka, který snížil na 2:3.
Přes veškerou snahu a závěrečnou power-play se domácím vyrovnat nepovedlo. I přes porážku zůstává Dalmach v čele divize A s jednobodovým náskokem právě před Čechii Slaný.
V pátek 14.března hraje FCD na Kladně,kde nastoupí v předposledním kole soutěže proti FC Brandýsek.

sestava FCD: Bursa , J.Mencl , Bakeš , Koubus , Palounek ,