CSKA Výšina Ústí n/L. - FC Dalmach 0 : 5 /0:2/

Přes značně oslabenou sestavu odjížděl Dalmach do Ústí s odhodláním navázat na úspěšné výsledky ze své palubovky.Záměr získat tři body stoupal s počtem ujetých kilometrů. Poprvé v sestavě chyběl nejproduktivnější hráč soutěže Petřík.
Odhodlání zvítězit potvrdil skvělým výkonem pilíř obrany FCD Jarda Čepelík, který se nejlépe zorientoval v závaru před brankou domácích a ve 13.minutě rozvlnil síť soupeře poprvé. Poločasové skóre na 0:2 uzavřel po přesné nahrávce Radka Mencla Karel Palounek.

V 24.minutě předvedli hosté rozborku soupeřovy obrany a po ose J.Mencl,Koubus s přehledem zakončil opět Čepelík a tím následně stanovil bezproblematický průběh zápasu. O minutu později prostřelil ústeckého golmana J.Mencl a zvýšil na 0:4. Po několika šancích převážně ze strany hostujícího celku se skóre nemění až v 38.minutě po brejku Palounka s J.Menclem druhý jmenovaný uzavírá na konečných 0:5 pro Dalmach.

sestava FCD: Bursa , J.Mencl , Koubus , Palounek , V.Mencl ,