FC Dalmach - Olympik Mělník "B" 8 : 3 /3:0/

Za šlágr 16.kola futsalové divize A byl považován nedělní zápas v turnovské hale. Při rekordní divácké kulise se odehrálo skvělé utkání.
Proti FCD nastoupil Olympik Mělník"B".Áčko odehrálo svoje utkání už v pátek tak mělničtí využili možnosti posílení o tří hráče druholigového "A"týmu.
Po opatrném začátku utkání se z první větší příležitosti v 6.minutě brankově prosadil Petřík po asistenci Koubuse.V 9.minutě Palounek z deseti metrů trefil pouze tyč. Utkání se po několika šancích na obou stranách a mírné převahy domácího týmu vyvíjelo bez gólového efektu až do 19.minuty, kdy po ukázkových naražečkách první lajny dvakrát zakončoval Petr Koubus a zvýšil na 3:0. V úplném závěru první půle kopali hosté přímý kop s nepřesným zakončením.

Do druhého poločasu nastoupil Dalmach ve stejném složení.V 23.minutě se po nahrávce J. Mencla přes obránce uvolnil Palounek a zavěsil pod víko 4:0.
Za minutu si Petřík narazil s Radkem Menclem a ten zvýšil již na 5:0.Hosté korigovali stav brankou Čermáka,který z úhlu propálil Bursu.Branka Olympiku byla signálem pro golmana Hnízdíla,jenž se zapojil do hry jako pátý hráč. Toho s přehledem mazácky využil Lukáš Taussig a lobem přes celé hřiště trefil přesně prázdnou branku. V 33.minutě se hosté radovali z dalšího snížení a po brankách Nemasty a Veselého zdramatizovali závěr utkání. První čtyřka završila svůj výborný výkon dalšími dvěma trefami Pepy Petříka,který se blýskl opět hattrickem. V závěru zápasu trefil po samostatné akci Bakeš tyč.
Poděkování patří v první řadě divákům za vytvoření skvělé atmosféry a hojnou návštěvu, hráčům za předvedený výkon a rozhodčím za objektivní rozhodování.

sestava FCD: Bursa , Petřík , J.Mencl , Bakeš , Koubus ,