FC Dalmach - AFC Celtic Kladno 9 : 1 /7:0/

K prvnímu domácímu zápasu v novém roce Dalmach nastoupil v plném složení. Soupeř nám ještě mírně usnadnil roli favorita,když dorazil pouze se šesti hráči do pole. Před slušně zaplněnou halou (60 diváků) jsme si od úvodních minut zápasu vytvořili viditelný tlak. Sehraná dvojka Pepa Petřík s Jardou Menclem po rychlých naražečkách,ve druhé a v páté minutě zápasu otevřela skóre.
V 8.minutě překvapil hostujícího golmana Jarda Čepelík,když poslal hlavou přesný centr Koubuse pod víko a zvýšil na 3:0.O minutu později po brejku skóruje Palounek.V 15.minutě Petřík střelou přes obránce trefuje přesně k tyči 5:0 Do konce poločasu ještě Mencl s Petříkem přidávají po gólu a na konci první půle svítí na tabuli 7:0!!

Ve složení domácích dochází ke třem změnám a z pokynů trenéra je jasné,dohrát zápas bez zbytečných žlutých karet,zranění a přidat nějaký gól.
Přání našeho golmana,vychytat první nulu v divizi bere za své už ve 4.minutě druhé půle.Jirkovský po přečíslení naší obrany snižuje na 7:1.
Ve 30.minutě po několika šancích Dalmachu se konečně po přiťuknutí Taussiga trefuje Petřík. Na konečných 9:1 po pěkné kombinaci uzavírá skóre Bakeš.
Závěrem dodat,že Jarda Mencl s Joskou Petříkem korunovali výborný výkon celého týmu každý třemi góly a rundou červený v nedaleké Sokolovně.

sestava FCD: Bursa , Petřík , J.Mencl , Pecka , Bakeš ,