PK Třebusice - FC Dalmach 3 : 2 /2:1/

Odehráno v pátek 25.ledna 2008 v BIOS hale Slaný
Na zápas s Třebusicemi jsme přijeli podle postavení v tabulce jako papírový favorit.
I na palubovce od úvodu zápasu byla vidět na hráčích Dalmachu aktivnější hra,podpořená rychlým gólem Petra Koubuse.Škoda,že se FCD nepovedlo skóre navýšit z několika šancí,kterým ve většině případů zabránil vynikajícími zákroky domací golman Zelenka.
U vyrovnávací branky byl opět Koubus,když se špatně odehraný míč našich obránců nešťastně odrazil od jeho nohy do vlastní sítě.Poločasové skóre uzavřel na 2:1 pro domácí tečovanou ranou Střela.
V druhé půli se konečně prosadil kanonýr Petřík a přízemní střelou přes obránce nedal Zelenkovi šanci. Na poslední tři minuty trenér Mencl sestavil úderku.
Ve snaze o zisk tří bodů Třebusice využily naší nepozornost v obraně a Kubín pečetil výsledek dorážkou do prázdné brány na konečných 3:2 půl minuty před koncem zápasu.
Dva prohrané zápasy,v dosavadním průběhu soutěže, kdy přicházíme o body v poslední minutě !!
Bohužel malé rozměry slánské haly a dobrá defenzivní činnost soupeře nevyhovovala našim technicky vybaveným hráčům a s dvěma vstřelenými góly dokáže v této soutěži vyhrát akorát Mapa.

sestava FCD:Bursa ,Koubus , Palounek , Bakeš , Petřík , Mencl J. , Mencl R. , Pecka , Tausig , /Šritr/

branky FCD: Koubus , Petřík

branky Třebusice: Kubín M. , Střela , Kubín P.

rozhodčí:Stádník , Říha