AFC Celtic Kladno - FC Dalmach 4 : 7 /1:5/

Na Kladno Dalmach dorazil už s uzdravenou brankařskou jedničkou Mírou Bursou. Petr Koubus po skvělém výkonu na Selpu,když FCD pomohl vychytat tři body se vrátil do útoku.
Dalmach začal náporem hned od úvodních minut,zatím bez gólového efektu. Naopak v 5.minutě první branku vsítil Kalina,hráč ligové Boleslavi ranou z dvanácti metrů. V 8.minutě se parádním vlastencem skóre srovnává a do konce poločasu na kladenské palubovce střílí branky pouze hosté.Dvakrát se trefuje Pepa Petřík,jednou Jarda Mencl a Petr Koubus z trestného kopu 1:5.

V úvodu druhé půle se prosadil Radek Mencl a svoje sólo přes celé hřiště zakončil gólem.
V 28. a 34.minutě brankami Škváry svitla domácím naděje na obrat.
Proti byl Lukáš Bakeš a chytrým obloučkem z vlastní obranné zóny trefil prázdnou branku Celticu. V poslední minutě dal konečnou podobu výsledku na 4:7 domácí Hvězda.

Dalmach se mohl opět spolehnou na dobrou defenzivní činnost,podpořenou skvělým výkonem golmana Bursy.

sestava FCD: Petřík , J.Mencl , Pecka /Šritr/ , Bakeš ,