SELP SV Ml.Boleslav "B" - FC Dalmach 3 : 4 /1:3/

Na začátku utkání v chodovské sportovní hale to vypadalo na střelecké hody.Dalmach se ujal vedení už ve 20.vteřině zápasu.Pepa Petřík vyhrál
souboj a předložil Jardovi Menclovi,který se nemýlil. Ve 40.vteřině po
kombinační akci SELPU srovnává skóre mladík Konya.
V 8.minutě Koubus přesným výhozem našel osamoceného J.Mencla za obranou SELPU,který zakončil nepřesně. Další šanci FCD zakončuje Pecka hlavou,golman domácích Šturma včas zasáhl.První žlutou kartu dostává zbytečně Koubus za komentář k rozhodčím a hodně přísně žlutě je ohodnocen i J.Mencl.V 12.minutě Lukáš Bakeš prochází celým hřištěm a svoje sólo zakončuje přesnou střelou k tyči 1:2.
Domácím se nedaří prosadit přes zónovou obranu Dalmachu a zakončují střelbou z větší vzdálenosti, kterou spolehlivě kryje Koubus.V 16.minutě si naběhl za obránce Petřík,zpracoval přesný výhoz Koubuse a Šturmovi nedal šanci 1:3.Jeden z domácích hráčů třikrát za sebou bez cizího zavinění upadne a dožaduje se faulu, rozhodčí na to reagují s úsměvem až do situace kdy nesmyslně on sám fauluje Bakeše a je po červené kartě vykázán ze hřiště. V závěru první půle dochází ještě na dva desetimetrové kopy pro Dalmach.Kněbort ani Bakeš netrefují bránu.
V úvodu druhé půle dohrává FCD přesilovku bohužel bez gólového efektu. Po několika šancích SELPU se opět prosazuje první čtyřka hostí a Bakeš zvyšuje na 1:4. Tlak domácích hráčů narůstá a zakonitě přichází trest pro FCD v podobě dvou branek Imlaufa a Svobody 3:4. Díky vybornému výkonu Koubuse se do konce zápasu už skóre nemění a cenné tři bodíky si odváží Dalmach.

sestava FCD: Koubus , Petřík , J.Mencl , Pecka , Bakeš , Kněbort , Taussig ,