HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

FC Dalmach - FC Brandýsek 6 : 3 /3:0/

V neděli 9.12.jsme přivítali v domácím prostředí FC Brandýsek.
FCB už má zkušenosti s divizí i když se pohybuje spíše na spodních
příčkách tabulky.
Od začátku zápasu jsme si vytvořili viditelný tlak,který v první zásah ve třetí minutě proměnil po Petříkově uvolnění Jarda Mencl.V 5.minutě FCD podržel brankář,když nepřijemnou střelu k tyči vytáhl na roh.
J.Mencl se prodral mezi beky Brandýsku a vybídl ke skórování Pecku ale ten svoji šanci neproměnil. V polovině prví půle nachází Koubus Čepelíka a ten zakončuje těsně vedle tyče. Přímý kop z 12.metrů zahrává Bakeš a jeho tvrdou střelu vytahuje golman hostí na tyč. Do další šance se dostává J.Mencl,po chybné rozehrávce soupeře vypíchl balón ale jeho sólo končí na golmanu FCB Grubnérovi. V 16.minutě zahrozil soupeř,když Tesař bodlem z hranice vápna jen těsně míjí branku Dalmachu.
O minutu později nahrál před prázdnou klec Petřík Bakešovi,který už přihrávku nečekal a šanci nevyužil.Radost domácích přichází až v 18.minutě po nahrávce Kněborta střílí přes obránce Pecka a míč končí od tyče v síti.Půl minuty před koncem si Pecka připisuje další bod ,když narazí Koubusovi a ten tvrdou ranou zvyšuje na 3:0 a uzavírá poločasové skóre.
Do druhé půle dochází v FCD ke třem změnám v sestavě.Začínáme náporem naší úderky. Druhá čtyřka má po změnách v sestavě problémy se souhrou a soupeře pouští do tlaku. Hosté se dostávájí dokonce ke třem střeleckým pokusům ale brankář Bursa je proti obratu ve skóre. V 25.minutě dostává žlutou kartu nejvýraznější útočník Brandýsku Tesař za faul na brankáře. Pepa Petřík předvedl obráncům Brandýsku svoji rychlost a po samostatné akci zavěsil 4:0.
V 27.minutě trefuje Bakeš pouze břevno a z protiútoku po chybě obrany zachraňuje skvělým zákrokem Míra Bursa po střele Tesaře.Golman hostí Grubnér dostává žlutou kartu v 30.minutě za zbytečné protesty.
Taussigův chytrý lob z vlastní půlky hřiště končí na spojnici brány hostí.
První desetimetrový kop za akumulované fauly kope Brandýsek.Míč si postavil kapitán Rychlý ale jeho střelu bravurně kryje v záskoku Petr Koubus.Po dvou střeleckých pokusech Jardy Mencla chybuje Dalmach v obranné činnosti a pouští soupeře do hry.Po téměř totožných střelách z hranice vápna se trefují Vrána a Tesař 4:2.
Z obavy o výsledek vyvedl domácí nejlepší hráč na place Jarda Mencl,vyvezl balón,uvolnil Taussiga a ten křižní nahrávkou našel u tyče dobře postaveného Nezdaru 5:2.Druhou desítku FCB poslal Vaněk vysoko nad bránu domácích.
V 38.minutě se po sólu Bakeše Taussigovi nepovedlo zakončit.Na druhé straně hosté snižují přízemní střelou z devíti metrů.Konečnou podobu výsledku dává Koubus,přesně trefenou desítkou k tyči 6:3.
Brandýsek předvedl dobrý výkon,kde futsalovost doháněl bojovností a domácí tým,hlavně v druhé půli výrazně potrápil.

sestava FCD: Bursa , Petřík , J.Mencl , Pecka /Šritr/ , Bakeš ,