RSC Čechie Slaný - FC Dalmach 9 : 10 /5:5/
zdroj z webových stránek efutsalu
Černým koněm divizní skupiny A se stává její nováček Dalmach Turnov. Turnovští futsalisté se vyšplhali již na třetí místo v tabulce s jednobodovou ztrátou na vedoucí Čechii Slaný, na jejíž palubovce uspěli ve šlágru 9.kola,
ale ve velice nepřehledné tabulce mají odehraný menší počet zápasů než vedoucí týmy.
Skvělé utkání druholigových parametrů se hrálo v rámci 9. kola Divize A ve Slaném, kde místní Čechie přivítala černého koně soutěže, nováčka FC Dalmach Turnov.
Domácím chyběl pouze zraněný Bůžek, početné publikum tak i přes kvality protivníka očekávalo zisk plného počtu bodů. Domácí šli sice do vedení, pak se ale začali střelecky prosazovat hosté a ve 14. minutě vedli rozdílem tří branek. Zkušení domácí borci však zabojovali a ještě do přestávky vyrovnali.
Po změně stran pak měli již více ze hry, neustále vedli, a tak byl zisk tří bodů celkem reálný. To by však domácí, tak zkušení borci nesměli obrovskými hrubkami nabídnout hostům vždy vyrovnání skóre. Ve 37. minutě to bylo po dramatické přestřelce 9:9 a vše směřovalo k zasloužené remíze. V poslední minutě se však trefil hostující Taussig, čímž stanovil trochu překvapivé konečné skóre. .

sestava FCD: Bursa , Petřík , Sládeček , Koubus , Kněbort , Čepelík , Pecka , J.Mencl , R.Mencl , Taussig , Šritr

branky FCD: Sládeček 4 , Taussig 2 , Kněbort 2 , Petřík , Mencl J.
nahrávky FCD: Petřík 3 , Koubus , Mencl J. , Sládeček

branky Čechie: Kvapil 2 , Průcha 2 , Matoušek 2 , Haffenrichter 2 , Špeta

rozhodčí: Šůň , Ilavský