FC Dalmach - Atlantic Rakovník 9 : 5 /4:2/

Již v tradičním nedělním čase a v téměř zaplněné sportovní hale (91 diváků !!), na naši palubovku zavítal Atlantic Rakovník.
Hosté začali utkání aktivně a v úvodu zápasu se ujali vedení.Na druhé straně prošel nejlepší hráč utkání Petřík,nahrál Koubusovi a ten s přehledem zavěsil.
V sedmé minutě zápasu vybojoval míč Palounek,narazil do běhu Taussigovi,který ho pověsil pod víko 2:1.
Úderná dvojka z minulého zápasu Mencl-Petřík zařídila po brejku třetí gól.Na 4:1 zvyšuje po kombinaci Pecky s Koubusem Pepa Petřík.Hosté ještě upravují stav první půle na 4:2 z přímého kopu.
V úvodu druhého poločasu si Dalmach vytvořil viditelný tlak a dvěma přesnými zásahy zvýšil na 6:2. Střelecky se prosadil Koubus po asistenci Petříka a Petřík po akci Jardy Mencla,který obešel dva protihráče a přesně namazal.
V 28.minutě Atlantic snižuje na rozdíl tří gólů. Svoji čtvrtou brankou v zápase Petřík potvrzuje svůj skvělý výkon 7:3. Z protiútoku hosté snižují když na přízemní střelu nedosáhl jinak ve skvělé formě chytající brankář domácích Mirek Bursa.
Po faulu na Palounka zahrává Petr Koubus přímý kop z 12 metrů. Tvrdou ranou nedává golmanu Bartyzalovi šanci 8:4.
Po několika neproměněných šancích Dalmachu,kdy Radek Mencl trefuje pouze břevno a Karel Palounek při sólu nevyzrál na golmana hostí,dochází v závěru zápasu na desetimetrové kopy za akumulované fauly.První desítku proměňuje Koubus přízemní střelou k tyči,na druhou se staví Petřík a trefuje pouze levou tyčku.Desátého gólu se Dalmach nedočkal ani po šanci Honzi Šritra, kdy hosty podržel golman.V úplném závěru Atlantic snižuje z desítky na konečných 9:5.

sestava FCD:Bursa , Palounek , Taussig , Koubus , Petřík , Čepelík , J.Mencl ,