Mapa Česká Lípa - FC Dalmach 7 : 6 /4:2/

V Novém Boru jsme odehráli vyrovnané a pro naše barvy smolné utkání.
Hned v úvodu se po nedorozumění Šritra s Menclem domácí ujali vedení.Odpovědí byl gól Jardy Mencla a po nahrávce Járy Čepelíka zvyšoval na 1:2 Pepa Petřík. Po taktických chybách ke konci první půle,nedostatečném pokrytí protihračů při přímém kopu končil první poločas ve prospěch Mapy 4:2.
Do druhé půle jsme nastoupili oslabeni o zraněného Lukáše Bakeše.Petřík snížil stav na 4:3 po pěkné asistenci Koubuse. Mapa opět zvýšila na rozdíl dvou branek.Hosté třemi góly (Petřík a dvakrát J.Mencl)otočili skóre na 5:6.Když domácí tři minuty před koncem srovnali na 6:6,tak se vše schylovalo ke spravedlivé remíze.Proti byla hlavní rozhodčí Šecová,když v poslední vteřině zápasu odpískala hodně přísný šestý faul.A sám "faulovaný"aktér desetimetrový kop proměnil a uzavřel skóre na konečných 7:6 pro domácí.

sestava FCD:Bursa , Palounek , Šritr , Pecka , Čepelík , Koubus , Petřík , Bakeš , J.Mencl , Šteffan ml.

branky FCD: Petřík 3 , Mencl J.3
nahrávky FCD: Petřík 2 , Koubus 2 , Čepelík , Šritr ,

branky Mapa: Moučka 2 , Bláha 2 , Kubeš 2 , Opočenský

rozhodčí:Šecová , Krupa