FC Dalmach - CSKA Výšina Ústí n L. 10 : 2 /4:0/

V neděli jsme v turnovské hale přivítali celek z Ústí. Hned od úvodních minut jsme na soupeře nastoupili změněným herním stylem.Dosud Dalmach hrál spíše ze zajištěné obrany s přechodem do rychlých protiútoků.Proti CSKA jsme od začátku hráli nátlakovou hru s napadáním rozehrávky soupeře.
V páté minutě se Dalmach ujal vedení po trefách Palounka a J.Mencla.V 9.minutě zvýšil Palounek na 3:0.Po několika šancích v režii domácích uzavřel skóre první půle na 4:0 Jarda Mencl.
Na začátku druhého poločasu jsme jasně ukázali,kdo na turnovské palubovce vládne a po gólech Radka Mencla a Pepy Petříka zvýšili na 6:0
V páté minutě si také Dalmach vybral slabší chvilku,kdy v rozmezí dvou minut obě čtyřky inkasovali po gólu.
V zavěrečných dvanácti minutách domácí přes spoustu šancí,nastřelených tyčí skórovali ještě čtyřikrát (Palounek,Bakeš,Petřík) a Šritr uzavřel na 10:2.

sestava FCD:Bursa , Palounek , Koubus , Čepelík , Bakeš , Petřík , J.Mencl , R.Mencl , Pecka , Šafář , Galle , Šritr

branky FCD: Palounek 3 , Petřík 2 , Mencl J.2 , Bakeš , Mencl R. , Šritr
nahrávky FCD: Petřík 4 , Koubus 2 , Bakeš , Mencl R. ,

branky Ústí: Mergl,Holly

rozhodčí:Štuk,Trlida