HOME · HRÁČI · HISTORIE · TABULKY · ARCHIV · KONTAKTY · FOTOGALERIE · SOUTĚŽE

Komentáře

Andy Liberec - FC Dalmach Turnov 3:8 /1:4/

komentář připravil Aleš Krejčík
Na palubovku prvního mužstva 2. ligy jsme jeli s pokorou a očekávali jejich útočnou smršť, avšak jak se ukázalo, chodit ze zajištěné obrany do protiútoků je pro nás výhodou.

Ve 4. minutě ze standardní situace vystřelil Kratochvíl, míč se odrazil k Hurtovi D. a ten míč pohodlně uklidil do branky. O 2 minuty později opět Kratochvíl v pozici nahrávače připravil šanci pro Kalouska, který nezaváhal - 0:2.
V 8. minutě snížil Peškar - 1:2. Poté se hra přelévala ze strany na stranu a povedla se až kombinace rozehraná z autu po ose Hurt D. - Mencl - Kulhánek, kdy posledně jmenovaný zvýšil na rozdíl dvou branek - 1:3. Výborný první poločas dokonal Daniel Hurt po přihrávce Kalouska, když rychlou střelou bodlem nedal Bočokovi v brance Andy žádnou šanci - 1:4.

Druhý poločas paradoxně nezačal náporem Andy, ale naší šancí, kdy Kalousek se objevil sám před brankářem domácích, ale tentokrát zaváhal. V 29. minutě kopal Kulhánek 10m kop za akumulované fauly a mířil přesně - 1:5.
Domácí poté utkání nezvládali psychicky a ubírali se ke zbytečným faulům, které rozhodčí trestal žlutými kartami. Andy od poloviny druhého poločasu začalo hrát bez brankáře a začalo se jim dařit, když během minuty snížilo na rozdíl dvou branek - 3:5. Opět zvýšit mohl Kulhánek, ale tentokrát trestný kop Bočok chytá. Zvýšení se povedlo až Vítkovi, když se trefil do odkryté branky přes celé hřiště - 3:6. Poté domácím ještě vypíchl míč Vojta Hurt a opět zakončil do prázdné branky - 3:7. Výborně za Dalmach zachytal i brankář Prokopec, který neskutečnými zákroky trápil domácí hráče a dokonce chytil i trestný kop Jírovi. Na konečných 3:8 pro Dalmach přidal branku Daniel Hurt a dovršil tak svůj hattrick.

Po nemastném výkonu při domácím utkání s Alfou jsme tentokrát podali bezchybný výkon a našim fanouškům, kteří s námi na utkání dorazili společným autobusem jsme určitě museli udělat radost, tímto bychom jim chtěli poděkovat za krásnou atmosféru, kdy jsme díky nim v Jilemnici v podstatě hráli doma.

sestava FCD: Prokopec - Vítek, Kratochvíl, Mencl R., Mencl J., Bernard